Image module
Kancelaria Adwokacka z Rzeszowa

Adwokat
Marta Czarna

DOŚWIADCZENIE I PASJA

Jestem adwokatem nie tylko z zawodu, ale i z powołania. Od dziecka marzyłam o todze i sali sądowej. Pierwsze kroki ku spełnieniu marzeń poczyniłam, udając się do liceum ogólnokształcącego o profilu humanistyczno-prawnym. Później przyszła kolej na studia prawnicze. Już w czasie ich trwania nabywałam doświadczenie, współpracując jako wolontariusz z fundacją pomagającą osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz angażując się w prace Uniwersyteckiej Poradni Prawnej.

W ramach prowadzonej kancelarii robię wszystko, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Mogą oni liczyć na  pełne zaangażowanie na każdym etapie prowadzonego postępowania.

Image icon
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Adwokat Marta Czarna posiada także uprawnienia Inspektora Danych Osobowych i świadczy usługi polegające na stałym dbaniu o ich bezpieczne przetwarzanie. Z pełnym zaangażowaniem wspiera pracodawców i administratorów danych osobowych, wprowadzając RODO w instytucjach oraz firmach. Przygotowuje kompletną dokumentację, przeprowadza audyty oraz szkolenia związane z tą tematyką.

Image icon
SZKOLENIA Z DOWOLNEJ DZIEDZINY PRAWA

Adwokat Marta Czarna, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, prowadzi również szkolenia z dowolnej dziedziny prawa. Jest w stanie przygotować ofertę skrojoną na potrzeby każdego.

Image icon
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48888849735