OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCY

Strona główna  / Obsługa przedsiębiorcy

Specjalizacje

888 849 735

kancelaria@adwokatczarna.pl

ul. Targowa 3 lok. 1, 35-064 Rzeszów

Przedsiębiorcy bardzo często zastanawiają się, czy pomoc adwokata na pewno jest im potrzebna przy prowadzeniu firmy. Jednak podjęcie decyzji o współpracy z adwokatem już na początku funkcjonowania przedsiębiorstwa może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów każdej osoby prowadzącej własną działalność gospodarczą.

Zapobiegaj, nie lecz

Nie od dziś wiadomo, że prawo oraz biznes stanowią dwie dziedziny, które wzajemnie się przenikają. Oczywiście to ta pierwsza ma znaczący wpływ na tę drugą, a nie odwrotnie. Prawda jest taka, że firmy z każdej branży działają w oparciu o obowiązujące przepisy. Dlatego tak istotna dla każdego przedsiębiorcy jest  pomoc prawna

Czasami wydaje nam się, że jesteśmy w stanie poradzić sobie sami w prowadzeniu firmy. Później zaczynają się przysłowiowe schody zawiłości prawne, problemy czy wątpliwości natury prawnej. Gdy zaczną się nawarstwiać, prędzej czy później będziemy musieli poprosić o pomoc adwokata. Wówczas może okazać się, że to, co zdążyło się już zepsuć, będzie bardzo trudno uratować.

Jaka jest właściwie rola adwokata w firmie?

Bezpieczniej dla każdego przedsiębiorcy jest od razu rozpocząć współpracę z adwokatem, który ma doświadczenie i potrzebną wiedzę. Obsługa prawna firm jest naprawdę ogromnym wsparciem dla osób, które je prowadzą i które nimi zarządzają. Jeśli chcemy, aby nasze przedsiębiorstwo funkcjonowało prawidłowo pod każdym względem, warto konsultować swoje decyzje biznesowe z ekspertem w dziedzinie prawa. Wtedy nic nie powinno nas zaskoczyć.

Najważniejszą rolą adwokata jest zewnętrzne wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Adwokat pomaga między innymi w bieżącym prowadzeniu spraw swojego klienta. Służy także poradą prawną w czasie, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba, na przykład przy podejmowaniu decyzji biznesowych.

Adwokat Marta Czarna wesprze Ciebie i Twoje przedsiębiorstwo

Adwokat Marta Czarna świadczy pomoc prawną  klientom, którzy prowadzą własne firmy. Zawsze stara się służyć radą, aby mogli podjąć najkorzystniejsze dla swojego przedsiębiorstwa decyzje. W czym dokładnie może Ci pomóc?

  • przeprowadzi audyt prawny
  • opracuje i zaopiniuje wszelkie umowy
  • dokona analizy zabezpieczeń finansowych Twojej działalności gospodarczej
  • doradzi w zakresie prawa pracy, administracyjnego czy karnego
  • będzie reprezentować Twoją firmę przed organami administracji publicznej
  • na bieżąco doradzi w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • sprawdzi wiarygodność oraz status prawny Twoich kontrahentów
  • poinformuje Cię o wszelkich zmianach prawnych, które mogą dotyczyć Twojej firmy
  • stworzy opinie prawne, które będą mogły stanowić podstawę do podejmowania strategicznych decyzji w Twoim przedsiębiorstwie