SZKOLENIA

Strona główna  / Szkolenia

Specjalizacje

888 849 735

kancelaria@adwokatczarna.pl

ul. Targowa 3 lok. 1, 35-064 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom swoich klientów, oferuje możliwość przygotowania i przeprowadzenia szkoleń z dowolnej dziedziny prawa.

Tematyka oraz zakres szkoleń są precyzyjnie dostosowane do wymagań oraz preferencji klienta. To właśnie klient może również wybrać ich formę od warsztatów po wykład. Istnieje możliwość przygotowania programu szkolenia na podstawie wszelkich pytań i wątpliwości natury prawnej zgłoszonych przez samych pracowników. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że szkolenie będzie stanowiło odpowiedź na wszystkie rzeczywiste problemy, które występują w ich zespole.

Doświadczenie posiadane przez Adwokat Martę Czarną pozwala na przygotowanie oferty szkoleniowej skrojonej na miarę potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta.

Na każdym ze szkoleń organizowanych przez Adwokat Martę Czarną uczestnicy otrzymują starannie i szczegółowo przygotowane materiały szkoleniowe. Dzięki nim łatwiej będzie im usystematyzować i utrwalić zdobytą wiedzę. Bez przeszkód będą mogli w przyszłości wykorzystać w bieżącej pracy zawodowej zebrane w nich informacje. Ułatwi to klientom prowadzenie działalności w całkowitej zgodzie z literą prawa.

Firmom zainteresowanym szkoleniem pracowników Adwokat Marta Czarna oferuje możliwość zorganizowania zajęć lub wykładów zarówno w siedzibie klienta, jak i w innym uzgodnionym przez obie strony miejscu, a także w formie online. Istotne jest również to, że szkolenia mogą mieć zarówno postać zamkniętą dla bardzo wąskiej grupy odbiorców, jak i otwartą dla szerszego grona uczestników.